Zgłosuj na książki roku 2017

Poradnik montera elektryka Tom 2

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
technika
youstyna

Drugi tom Poradnika obejmuje elektroenergetyczną automatykę zabezpieczeniową (w tym pomiary, sterowanie i sygnalizację), elektrotermię (z uwzględnieniem różnych metod nagrzewania, np. rezystancyjnych, promiennikowych, łukowych, pojemnościowych, indukcyjnych, mikrofalowych, plazmowych, elektrodowych i laserowych), technikę świetlną (w tym m.in. dokumentację projektową i układy sterowania), oświetlenia zewnętrzne oraz akumulatory jako źródła energii. Przy omawianiu poszczególnych tematów podano także praktyczne informacje, dotyczące montażu i uruchomienia omawianego sprzętu, jego eksploatacji, konserwacji oraz wymagań, jakie powinien spełniać ze względu na ochronę środowiska i bezpieczeństwo pracy.

shepstick | 2017-09-05