Dzieci Indygo. Nowe dzieci przybyły

Wydawnictwo: Kos
9788393352029
youstyna

Zjawiły się nowe dzieci. Jeśli macie małe dzieci, ta książka jest właśnie dla was! Lee Carroll, Jan Tober Wasze dzieci to nie są wasze dzieci. To synowie i córki życia, które tęskni samo za sobą Przychodzą na świat za waszym pośrednictwem, ale nie od was A choć są z wami, nie są waszą własnością. Możecie im dawać miłość, ale nie wasze myśli Ponieważ mają swoje własne. Możecie zapewnić dom...

Zjawiły się nowe dzieci.
Jeśli macie małe dzieci, ta książka jest właśnie dla was!
Lee Carroll, Jan Tober

Wasze dzieci to nie są wasze dzieci.
To synowie i córki życia, które tęskni samo za sobą
Przychodzą na świat za waszym pośrednictwem, ale nie od was
A choć są z wami, nie są waszą własnością.
Możecie im dawać miłość, ale nie wasze myśli
Ponieważ mają swoje własne.
Możecie zapewnić dom ich ciałom, ale nie duszom,
Gdyż ich dusze żyją w domu jutra, którego nie możecie odwiedzić, nawet w snach.
Możecie się starać być tacy jak one, ale nie próbujcie zmieniać ich na swoje podobieństwo.
Wasze dzieci są jak strzały, a wy niczym łuk wysyłający je w świat.
Niech napinająca łuk ręka łucznika przyniesie wam radość.
Kahlil Gibran, The Prophet

Niniejsza książka jest wprowadzeniem do tematu o Dzieciach Indygo i została napisana z myślą o rodzicach, opiekunach i nauczycielach, którzy w głównej mierze odczuwają i obserwują zmiany, jakie zachodzą w zachowaniach dzieci. Autorzy książki „Dzieci Indygo” całą wiedzę zebraną z własnych obserwacji, doświadczeń rodziców, uwag i obserwacji nauczycieli, postanowili przekazać w formie książki. Powodem powyższego były również pytania, jakie kierowali rodzice do Lee Carroll i Jan Tober podczas prowadzonych przez nich seminariów.
Celem tej książki jest pokazanie szerokiego spektrum różnego rodzaju problemów z jakimi spotykają się obecnie rodzice w wychowaniu dzieci. Dotyczy to również nauczycieli w przedszkolach i szkołach. Dzieci, które przychodzą w dzisiejszych czasach na Ziemię w znaczny sposób swoim zachowaniem i sposobem bycia różnią się od dotychczas funkcjonujących stereotypów do których jesteśmy przyzwyczajeni. Odczuwamy to wszyscy, bez względu na to, czy uczestniczymy bezpośrednio w wychowaniu dzieci, czy też jesteśmy osobami z otoczenia. Echo tych zmian znajduje również odbicie w wiadomościach przekazywanych w gazetach, radio i telewizji oraz na forach internetowych.
Obecnie wszystkie dzieci, które się rodzą, to są dzieci z nową energią,energią dającą możliwość sposobu życia które odbiega od stereotypów do jakich jesteśmy przyzwyczajeni. A to oznacza, że my, dorośli, potrzebujemy się otworzyć na te wszystkie zachodzące zmiany i szybko się ich uczyć, by rozumieć dzisiejsze dzieci. Potrzebujemy się tego uczyć i akceptować oraz stworzyć tym dzieciom warunki do ich samorealizacji. Świadomość tych zmian i świadomość zmieniającej się energii to jednocześnie świadomość że wszystkie dzieci które obecnie przychodzą na Ziemię są w tej energii i wszystkie potrzebuję szczególnej uwagi i aktywnego udziału rodziców i otaczającego ich środowiska w ich wychowaniu.
Ponadto informacje znajdujące się w książce są doskonałym materiałem dla rodziców (oraz wszystkich dorosłych osób zainteresowanych własnym rozwojem), dzięki któremu mogą się rozwijać razem z dziećmi i zrozumieć, że na równi z dziećmi jesteśmy przede wszystkim bytem duchowym i stanowimy w tym zakresie jedność.

Jagodziana500 | 2017-06-08
mikado2 | 2016-11-11