Przebaczanie. Siedem etapów programu uwalniania się od gniewu i goryczy

Wydawnictwo: Purana
poradniki
youstyna

Czy można przebaczyć komuś, kto spowodował śmierć bliskiej nam osoby? Czy w takiej sytuacji można wyzbyć się gniewu i chęci zemsty? Dr Eileen Borris-Dunchunstang, autorka książki Przebaczanie, opisuje w niej siedmioetapowy program uwalniania się od obciążeń emocjonalnych spowodowanych utratą bliskich lub zdradą i historie osób, którym po takich tragicznych przeżyciach udało się uwolnić od gniewu oraz goryczy i odnaleźć drogę do przebaczenia.

blacone | 2017-11-23
mariola | 2017-09-19