100 roślin w Twojej kuchni. Dodruk

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL
9788320049510
zdrowie, medycyna
youstyna

Autorka opisuje rośliny jadalne - owoce, warzywa, zioła lecznicze oraz przyprawy, podaje zawartość podstawowych składników odżywczych w każdej z nich oraz zawartość witamin, składników mineralnych i substancji aktywnych biologicznie, które mogą wspomóc leczenie i poprawić samopoczucie. 100 roślin w Twojej kuchni to również przepisy na smaczne potrawy: zupy, dania główne, przystawki, sałatki,...

100 roślin w Twojej kuchni to również przepisy na smaczne potrawy: zupy, dania główne, przystawki, sałatki, ciasta, desery, napoje, nalewki i konfitury pochodzące z kuchni polskiej i różnych krajów świata.

źródło opisu: http://www.medicon.pl/100-roslin-w-twojej-kuchni/4204

źródło okładki: http://www.medicon.pl/100-roslin-w-twojej-kuchni/4204