Dieta łatwo strawna. Wydanie 2

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL
9788320031652
youstyna

Książka jest przeznaczona zarówno dla chorych, zmuszonych z powodu choroby do stosowania diety łatwo strawnej, jak i zdrowych, pragnących zapobiegać takim patologicznym stanom, jak: otyłość, niewydolność krążenia, nadciśnienie itp. Prawidłowy, dobrze skomponowany jadłospis, pozwoli uniknąć wielu chorób, np. choroby układu krążenia, cukrzyca, udary mózgu i nowotwory. Publikacja zawiera przepisy diety łatwo strawnej, uwzględniające zarówno odpowiedni dobór produktów, jak i technologię ich przygotowywania.