Właściwe i smaczne żywienie w dnie moczanowej

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL
9788320049022
youstyna

Cierpią Państwo na bóle w stawach powodowane przez dnę moczanową, popularnie zwaną artretyzmem? Jeśli tak, to z pewnością wiedzą Państwo, że zasadnicze znaczenie w zapobieganiu dolegliwościom związanym z tą chorobą ma właściwa dieta, polegająca na ograniczeniu spożycia produktów zawierających związki purynowe - przede wszystkim mięsa i wędlin. W tej bogato ilustrowanej książce można znaleźć najważniejsze informacje o przyczynach i leczeniu dny moczanowej oraz wiele ciekawych i prostych przepisów kulinarnych.