Kuroko's Basket 14

Cykl: Kuroko''s Basket (tom 14)
Wydawnictwo: Waneko
8 (24 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
黒子のバスケ
komiksy
dehira

Mecz rewanżowy z Touou wartko zmierza do drugiej połowy! Hyuuga od razu pokazuje swoją nową broń - barrier jumper, prowokując Sakuraia do pojedynku rzutów za trzy punkty. Kuroko już w drugiej kwarcie wyzywa Aomine, mijając go przy pomocy vanishing drive. Jaka będzie odpowiedź przeciwników?

źródło opisu: Waneko, 2016

źródło okładki: www.waneko.pl

Wkp | 2018-07-02
Przeczytana: 30 czerwca 2018

HORROR NA HALI

Czytając moje recenzje dowiadujecie się z nich nie tylko o moich wrażeniach odnośnie omawianych tytułów, ale też i trochę o mnie samym. Wiecie więc, że należę do miłośników horrorów. Wspominam o tym, bo w tym tomie „Kuroko” pojawia się jedna scena zahaczająca o te właśnie rejony i choć temat wystarcza zaledwie na parę stron, obudził we mnie kilka cieplejszych uczuć i ciekawie przełamał schemat serii. A że dobrze skomponował się ze wszystkimi dotychczasowymi elementami, całość dostarczyła mi tym lepszej rozrywki.

Połowa meczu rewanżowego z Touou jest już niemalże za Seirin. Bohaterowie nie zamierzają odpuścić i od samego początku pokazują na co ich stać. Hyuuga rozpoczyna więc od zaatakowania barier jumpem, który ma szansę dać drużynie przewagę. Jak skończy się jednak jego starcie sam na sam z Sakuraiem?
To jednak zaledwie początek. Kiedy w drugiej połowie meczu na boisko wkracza Kuroko, wydaje się że jego vanishing drive przyniesie Seirin zwycięstwo. Niestety...

PustyKwadracik | 2018-07-16
Na półkach: Mangi, Przeczytane