Miasto Pajęczej Królowej

Tłumaczenie: Tomek Kreczmar
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Forgotten Realms". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: ISA

Dolina Sztyletu cierpi. Raz po raz napadają ją niebezpieczne drowy. W rozdartej wojną Maerimydrze, mieście mrocznych elfów, rodzi się zagrożenie dla całego świata powierzchni. Odważni bohaterowie muszą odkryć jego źródło i je zniszczyć – jeśli tylko im się to uda. Miasto Pajęczej Królowej to przygoda stworzona z myślą o tym, by 10-poziomowi śmiałkowie awansowali aż na 18. poziom! Wciąga ona bohaterów w głębiny Podmroku i rzuca ich w wir epickiej przygody o straszliwych konsekwencjach.

Oli_10 | 2014-02-05
chochlik_pl | 2013-07-04