EKG w praktyce. Wydanie 4

Wydawnictwo: Edra Urban & Partner
zdrowie, medycyna
youstyna

Założyłem, że czytelnik tej książki dysponuje już wiedzą na temat badania elektrokardiograficznego EKG zawartą w podręczniku "EKG. To proste", który stanowi jakby pierwszą część tryptyku poświęconego temu zagadnieniu. EKG jest w swoich podstawach proste, ale różne zapisy spotykane zarówno u ludzi zdrowych, jak i pacjentów z chorobami serca, mogą wydawać się trudniejsze niż są w rzeczywistości.
W tej książce skupiliśmy się właśnie na tych wariantach zapisów, umieszczając po kilka przykładów każdej nieprawidłowości. Przeznaczona jest ona dla każdego, kto rozumie podstawy EKG, ale chciałby posiąść umiejętność jego pełnego wykorzystania jako narzędzia oceny klinicznej.

źródło opisu: http://ksiegarnia.pwn.pl/EKG-w-praktyce,68451160,p.html

źródło okładki: http://ksiegarnia.pwn.pl/EKG-w-praktyce,68451160,p.html