Popołudnie z piratami

Tłumaczenie: Barbara Łukomska
Cykl: Magiczny domek na drzewie [Mamania] (tom 4)
Wydawnictwo: Mamania
Pirates Past Noon
bajki
mamania

Pora na kolejną przygodę! Czwarta wyprawa Ani i Jacka w ukochanej przez dzieci na całym świecie serii o magicznym domku na drzewie. W długi deszczowy dzień Jacek i Ania tęsknią za przygodą. Idą do domku na drzewie i znajdują książkę z kuszącymi ilustracjami nadmorskiej plaży. Ale nie wszystko idzie zgodnie z planem! Trafiają do czasów bezwzględnych piratów, bezludnych wysp i tajnych map...

W długi deszczowy dzień Jacek i Ania tęsknią za przygodą. Idą do domku na drzewie i znajdują książkę z kuszącymi ilustracjami nadmorskiej plaży. Ale nie wszystko idzie zgodnie z planem! Trafiają do czasów bezwzględnych piratów, bezludnych wysp i tajnych map prowadzących do skarbów. Czy odkryją zakopany skarb? A może skończą w morskich odmętach?

Przeżyj niezwykłą podróż w czasie z Jackiem i Anią, a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o piratach, sięgnij też po książkę „Magiczny domek na drzewie. Tropiciele faktów. Piraci”.

źródło opisu: mamania.pl

źródło okładki: mamania.pl

anta_a | 2016-11-21
Przeczytana: 21 listopada 2016

Miła, przyjemna lektura. Dziecku się podobała. Zaczęliśmy od tej części, co nie sprawiało problemu (trzeba jednak było uświadomić 5 latka, że nie jest to pierwszy i ostatni tom)

misia55 | 2017-02-18
Marta | 2017-02-03