Diagnostyka obrazowa. Ultrasonografia. Przypadki kliniczne

Wydawnictwo: Edra Urban & Partner
zdrowie, medycyna
youstyna

Diagnostyka Obrazowa Przypadki Kliniczne - Książki z tej serii przeznaczone są dla rezydentów, lekarzy przygotowujących się do egzaminu specjalizacyjnego i praktykujących radiologów. - Każdy tytuł z serii podzielony jest na trzy rozdziały, różne pod względem trudności interpretacyjnej i/lub częstości występowania danego przypadku w praktyce klinicznej. - Pierwszy rozdział nazwany Runda...

Diagnostyka Obrazowa Przypadki Kliniczne
- Pierwszy rozdział nazwany Runda wstępna charakteryzuje się niewielką trudnością interpretacyjną i jest przeznaczony dla rezydentów specjalizujących się w radiologii.
- Kolejny rozdział- Krytyczne spojrzenie wymaga poszerzonej wiedzy i doświadczenia klinicznego.
- Trzeci rozdział nazwany Próba sił jest przeznaczony dla wykładowców i praktykujących radiologów, którzy zapewne z łatwością potrafią opisać przedstawione na zdjęciach patologie i przypisać im prawdopodobne rozpoznanie.
- Opisane przypadki zachęcają do dyskusji i pobudzają zdolność medycznego rozumowania

źródło opisu: http://medbook.com.pl/ksiazka/pokaz/id/8520/tytul/...(?)

źródło okładki: http://medbook.com.pl/ksiazka/pokaz/id/8520/tytul/...»