Rycerz o świcie

Tłumaczenie: Barbara Łukomska
Cykl: Magiczny domek na drzewie [Mamania] (tom 2)
Wydawnictwo: Mamania
The Knight at Dawn
bajki
mamania

Pora na kolejną przygodę! Druga wyprawa Ani i Jacka w ukochanej przez dzieci na całym świecie serii o magicznym domku na drzewie. Jacek i Ania są gotowi na następną podróż w czasie, która czeka ich za sprawą magicznego domku na drzewie. Tym razem przenoszą się do średniowiecza. Trafiają w sam środek uroczystości, która odbywa się na zamku. Ale czy na pewno są tam mile widziani? Kto im pomoże...

Jacek i Ania są gotowi na następną podróż w czasie, która czeka ich za sprawą magicznego domku na drzewie. Tym razem przenoszą się do średniowiecza. Trafiają w sam środek uroczystości, która odbywa się na zamku. Ale czy na pewno są tam mile widziani? Kto im pomoże powrócić do domu?

Przeżyj niezwykłą podróż w czasie z Jackiem i Anią, a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o rycerzach, sięgnij też po książkę „Magiczny domek na drzewie. Tropiciele faktów. Rycerze”.

źródło opisu: mamania.pl

źródło okładki: mamania.pl

anta_a | 2016-12-06
Przeczytana: 30 listopada 2016

Książka dobra. Przemyca trochę wiedzy, ale nie w dużej ilości.
Wada - książki trochę wolno się rozkręcają - jeden fragment (już po przeniesieni się w czasy rycerzy) trochę znudził moje oczekujące akcji dziecko (5 lat). Na szczęście był to krótki fragment i dalej szło już z emocjami.
Podsumowując, troszkę wolniejsze na początku, bardzo dynamiczne przy końcówce.

Mors | 2019-02-10
Na półkach: Emilka, Przeczytane