Czynnik ludzki - skuteczne przedsięwzięcia i wydajne zespoły

Tłumaczenie: Andrzej Ehrlich
Seria: Ludzie – Komputery – Informacja
Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowo-Techniczne
Peopleware: Productive Projects and Teams
8320427185
PeTe

Powodzenie przedsięwzięcia programistycznego zależy od ludzi biorących w nim udział. Wielkie znaczenie ma więc umiejętne zarządzanie nimi i praca zespołowa. O tym właśnie traktuje ta książka. Praca programisty jest uciążliwa, ale może dawać zadowolenie, a w konsekwencji zapewnić sukces. Czytelnik dowie się, jak utworzyć dobry zespół programistów, co zrobić, by był wydajny, jakie stworzyć mu warunki pracy. Zrozumie, jak ważna jest praca zespołowa, która daje więcej satysfakcji niż praca indywidualna. Dowie się, jak utworzyć zgrany zespół, gwarantujący sukces, jak dobrać ludzi, jak motywować ich do pracy.
Wydawnictwa Naukowo-Techniczne polecają tę książkę szefom i pracownikom firm programistycznych, a także studentom informatyki, przed którymi stoi wiele trudnych wyzwań w epoce technologii informacyjnej.

źródło opisu: Wydawnictwa Naukowo-Techniczne 2002

źródło okładki: http://www.wnt.pl/