Zgłosuj na książki roku 2017

Magia kamieni

Wydawnictwo: Astrum
youstyna

Kamienie szlachetne i półszlachetne towarzyszą nam od zarania dziejów. Kuszą wielobarwnością, blaskiem. Są niepowtarzalne wskutek swej czystości i piękna, a także dzięki twardości i sile promieniowania. O magii kamieni każdy z nas słyszał. Kamieniom, noszonym jako ozdoby, przypisuje się przynależność do określonych znaków zodiaku. Wierzy się w ich zaczarowaną moc, siłę przyciągania do nas innych oraz w to, że można nimi wpływać na osobowość, rzucać czary i uroki, a także leczyć ludzi. Czy tak jest naprawdę? Czy perły przynoszą nieszczęście i łzy, a diamenty miłość? Zastosowanie kamieni szlachetnych oraz półszlachetnych było i jest kwestią dyskusyjną. Z niniejszej książki, w sposób uporządkowany, zgodnie z wiedzą tantryczną, dowiecie się o magicznej i leczniczej mocy kamieni szlachetnych, czyli jakie kamienie (w zależności od osobowości i znaku zodiaku) chronią przed złem, nieszczęściami i chorobami, a jakie przynoszą szczęście ich posiadaczom. Czy opal to naprawdę symbol nadziei i czystości? Czy kamień księżycowy odsłania przyszłość? Ametyst zapewnia powodzenie w miłości i interesach? A z kolei akwamaryn odsuwa wszelkie niebezpieczeństwa? Jeśli mocno uwierzycie w magiczną siłę i energię tkwiącą w kamieniach szlachetnych, wtedy ją uwolnicie i na pewno dobrze spożytkujecie. Pomoże Wam w tym Magia kamieni szlachetnych autora Lloyda Cunnighama.

książek: 1913
Irene | 2017-01-31