Pokonaj Stres. Relaksująca kolorowanka dla dorosłych

Wydawnictwo: Pascal
hobby
youstyna

Koloruj i ... relaksuj si ę ! Czujesz si ę zm ę czony i zestresowany? Si ę gnij po kolorowank ę ! 30 niezwyk ł ych wci ą gaj ą cych rysunków pozwoli Ci oderwa ć si ę od codzienno ś ci. Kolorowanie zbawiennie wp ł ywa na koncentracj ę , uspokaja, zwi ę ksza zdolno ść kreatywnego my ś lenia i daje poczucie szcz ęś cia. Terapia antystresowa przez kolorowanie przekona ł a ju ż miliony ludzi na ca ł ym ś wiecie. Sprawd ź , czy magia w ł asnor ę cznie wykonanego rysunku dzia ł a i czy chwile po ś wi ę cone sobie nie stan ą si ę pocz ą tkiem przygody na ca ł e ż ycie ... Wielu z nas odczuwa przyt ł aczaj ą cy stres wcale nie dlatego, ż e bierzemy na siebie zbyt wiele, ale dlatego, ż e bierzemy na siebie zbyt ma ł o tego, co nas naprawd ę wzmacnia . Marcus Buckingham Szcz ęś cie jest kwesti ą wyboru. Mo ż emy postanowi ć , ż e b ę dziemy szcz ęś liwi. W ż yciu nie da si ę unikn ąć stresu, ale to nasz wybór, czy poddamy si ę jego dzia ł aniu, czy te ż nie . Valerie Bertinelli

źródło opisu: opis własny