Piramida w kuchni na wynos

Okładka książki Piramida w kuchni na wynos Joanna Gorzelińska
Okładka książki Piramida w kuchni na wynos
Joanna Gorzelińska Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza Foksal kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Grupa Wydawnicza Foksal
2015-09-01
2015-09-01
na wynos kuchnia kulinaria przepisy

Książka głównie składa się z grafik i zdjęć, ale jest kilka ciekawych informacji na temat mądrego i świadomego odżywiania się. Większość przepisów jest mało skomplikowana, ale wiele mnie zaciekawiło i chętnie wypróbuję;). Książka raczej skierowana dla dzieci (chociaż do wielu przepisów przyda się kontrola i pomoc rodzica),ale urocza i ładnie wydana, dla początkujących (także dorosłych) adeptów sztuki kulinarnej też się nada;).

Książka do przeczytania w 20 minut. Grafika jak i przepisy na poziomie dziecięcym. Przepisy głównie wegetariańskie. Jako osoba ze sporym stażem w kuchni, znalazłam dla siebie jakieś 4-5 przepisów do spróbowania. Poleciłam bym albo bardzo początkującym osobom albo dla dziecka żeby zachęcić do zdrowego odżywiania i wspólnego gotowania.

Miałam wrażenie, że w książce bardziej przewyższała forma graficzna, zamiast przepisów.

• Posiadam - nie przeczytane
  • Poradniki/słowniki/kulinaria/encyklopedie 🍰
  • Polskie
  • Przepisy
  • Kuchnia
  • Kuchnia
  • Książki kucharskie

Dodaj cytat z książki Piramida w kuchni na wynos