Dyskusje o książce Historia spisana atramentem

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
"Poświatę" oraz "Farbę" przeczytałam, oceniłam, polubiłam. Dziś wczytałam się w  Lusterko, ramię, kierunkowskaz Lusterko, ramię, kierunkowskaz od uroczej Czarnej Owcy, powinnam jutro skończyć. Następnie doczytam czwartą powieść z jednotomowego zbioru  Patrick Melrose
5 lata temu
 Józef Balsamo 1 Józef Balsamo 1
6 lata temu
Czytamy w weekend i jemy rogale
Dwa dni temu skończyłem "Polowanie na Escobara", ktoś z Was ma wiedzę na temat innych książek poświęconych tematyce karteli narkotykowych?
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Sierpień 2017 )
Łowca promocji, 4 tytuły (+ wysyłka) = 49,40 zł :D  Czarna ziemia. Holokaust jako ostrzeżenie Czarna ziemia. Holokaust jako ostrzeżenie  Carnivia. Bluźnierstwo Carnivia. Bluźnierstwo  Przypadki. Robert Janowski, jakiego nie znacie, w szczerej rozmowie z Marią Szabłowską
Czytamy w weekend
 Kowale i alchemicy Kowale i alchemicy Następna książka to będzie  Antychryst Antychryst albo  Poza dobrem i złem Poza dobrem i złem
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Lipiec 2017 )
Jeszcze kilka lipcowych nabytków: z biedronki  Piernikowe makabreski Piernikowe makabreski  Wojny kozackie Wojny kozackie z kiosku  Duma i uprzedzenie Duma i uprzedzenie
Pokazuje 6 z 17
Zobacz kolejne