Smutek radości
Gabriela

Do czego może doprowadzić jedno spojrzenie, kilka słów, niespodziewany pocałunek? Czy można ponownie zaufać mężczyźnie? Czy młodzieńcza miłość może odrodzić się na nowo po latach? Czy łatwo pogodzić się z samotnością? Co kryje zamknięty notes psychologa? NA te i inne odpowiedzi znajdziecie Państwo odpowiedź w tej porywającej powieści, od której nie będziecie się mogli oderwać, idealnej...

Czy można ponownie zaufać mężczyźnie?
Czy młodzieńcza miłość może odrodzić się na nowo po latach?
Czy łatwo pogodzić się z samotnością?
Co kryje zamknięty notes psychologa?
NA te i inne odpowiedzi znajdziecie Państwo odpowiedź w tej porywającej powieści, od której nie będziecie się mogli oderwać, idealnej książce, nie tylko na długie, zimowe wieczory.

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Gabriela | 2017-03-01
Przeczytana: 12 grudnia 2016

Powieść wielowątkowa opowiadająca historie wyjątkowych kobiet oraz ich walki ze słabościami. Gabriela Molesztak- autorka powieści pisze dość specyficznie, zauważyłam zerkając na stronę www.libertas.pl - miesięcznik internetowy, gdzie publikuje opowiadania i wiersze. Ostatnio przeglądając internet napotkałam jej blog literacki pt. Atramentowe Łzy - ciekawy, zwłaszcza wpisy z Czwartku z Poezją! Uważam, że każdy, kto ceni młodych - zdolnych powinien zaznajomić się z tematem i wydać osobistą opinię.

Gabriela | 2018-06-14
Przeczytana: 10 grudnia 2017

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Ciekawa opowieśc o pokonywaniu przeciwności losu oraz o różnych obliczach miłości. Polecam!

Iwona | 2016-10-02

Książka jest lekka i przyjemna w czytaniu. Jest dla osób które miały ciężki dzień

Anka | 2016-10-09
Przeczytana: 09 października 2016

Książka bardzo fajna. Trzyma do końca w napięciu. Warta przeczytania, choć z początku duży natłok wątków. Z biegiem kolejnych stron coraz bardziej wciąga i ciekawi swoim rozwojem. Polecam.

Aneta | 2018-10-13
Anius93 | 2018-07-07