Lourdes dzisiaj. A jutro?

Wydawnictwo: Wydawnictwo Świętego Stanisława BM
religia
youstyna

W 150. rocznicę objawień Matki Bożej Bernadetcie w Lourdes przedstawiamy pierwszą w Polsce publikację, która tak obszernie przybliża sens i treść nadchodzącego jubileuszu. Poznamy w niej aktualne oblicze Lourdes, śmiało spoglądającego w przyszłość. Jacques Perrier, biskup diecezji Tarbes i Lourdes, przedstawia w niniejszej książce 12 misji Lourdes w służbie nowej ewangelizacji, opatrzone relacjami świadków. Autor opisuje misje Kościoła m.in. wobec osób niepełnosprawnych, chorych, czy osób pozbawionych praw oraz problem zjednoczenia chrześcijan i szeroko pojętego dialogu międzyreligijnego.

Książka ukazuje się równocześnie w czterech językach: francuskim, angielskim, włoskim, hiszpańskim i polskim.