Psychologiczne uwiedzenie

Wydawnictwo: W drodze

trycha | 2014-02-27

Katolicka propaganda pełna ideologicznych przekłamań, myślenia życzeniowego i naiwnych manipulacji. Ale czyta się wcale nieźle.

Grzegorz | 2011-10-26

Jeżeli mój króciutki przegląd się sprawdzi, to książka, którą każdy musi sobie sam ocenić. Jest to opinia na temat psychologii jako całości. Radykalna opinia konfrontująca ją z religią chrześcijańską. Jeszcze jej nie znam. Nie znam jej argumentów, ale na pewno powinna wzbudzić zastanowienie. Zatrzymanie się na chwilę i uczulić na bezrefleksyjne podejście do władzy jaką daję wiedza psychologiczna nad ludźmi. Wystarczy kilka pierwszych stron, żeby dostrzec jej radykalizm głoszony przez psychologa - praktyka. Reszta zależy od rozumu i kręgosłupa moralnego czytelnika. To już tyle, po pierwszym przeglądzie.

monika5555 | 2016-11-12
Przeczytana: 15 grudnia 2016