9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Informator o studiach 2003

Informator Akademii Rolniczej im. Augusta Cieszkowskiego w Poznaniu skierowany do osób, które chcą zapoznać się z ofertą edukacyjną tej uczelni wyższej.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Jarosław Wiśniewski | 2016-09-04
Na półkach: Posiadam

Ta książeczka była bardzo pomocna swego czasu dla mnie i myślę, że dla wielu osób w moim wieku. Po zdaniu matury postanowiłem wybrać studia i uczelnię, w której chcę kontynuować naukę. Ten informator pomógł mi w wyborze i między dzięki niemu mogłem dokładnie zapoznać się z ofertą edukacyjną Akademii Rolniczej im. Augusta Cieszkowskiego w Poznaniu. Choć ostatecznie tam nie studiowałem, lecz zdawałem egzamin wstępny na jeden z kierunków, a informator spełnił swoją rolę i dzięki niemu uzyskałem wiele wiadomości o uczelni oraz kierunkach studiów.
To wydawnictwo to dziś w dużej mierze już archiwalny materiał. Akademia Rolnicza już dawno została przekształcona w Uniwersytet Przyrodniczy i wiele informacji tu prezentowanych obecnie straciło na ważności. Książkę jako taką trzeba jednak docenić, jest to przykład znakomitego informatora dla osób poszukujących odpowiednich dla nich studiów. Wstęp napisał Prorektor do spraw Studiów. Po wstępie zaprezentowano kierownictwo uczelni, zarys...

Na półkach