Jakościowa teoria informacji

Wydawnictwo: Wydawnictwa Naukowo-Techniczne
teoria informacji, cybernetyka
Wojciech

Książka stanowi próbę jakościowego ujęcia informacji. Omówiono w niej pojęcie, rodzaje i ilość informacji, przenoszenie i przetwarzanie, procesy informacyjne, zagadnienie informacji w różnych dziedzinach nauki i techniki; podano przykłady zastosowań. Książka jest przeznaczona dla tych wszystkich, którzy mają do czynienia z zagadnieniami informacyjnymi lub się nimi interesują - dla inżynierów...

Książka jest przeznaczona dla tych wszystkich, którzy mają do czynienia z zagadnieniami informacyjnymi lub się nimi interesują - dla inżynierów różnych specjalności i pracowników naukowych.

Dodatkowe informacje:
Książka w wersji elektronicznej udostępniona w serwisie www.autonom.edu.pl

źródło opisu: Książka

Przemek | 2017-06-19