Wpływ totalnej wojny informacyjnej na dzieje PRL

Wydawnictwo: Józef Kossecki
Wojciech

Z przedmowy: Książka niniejsza stanowi dalszy ciąg mojej poprzedniej pracy pt. Totalna wojna informacyjna XX wieku a II RP, wydanej w 1997 roku w Kielcach. W oddawanej obecnie do rąk czytelnika nowej książce przedstawiam te elementy toczącej się totalnej wojny informacyjnej między dwoma wielkimi blokami, walczącymi w okresie 1945-1990 r. o dominację nad światem, które miały wpływ na losy PRL...

Z przedmowy:

Książka niniejsza stanowi dalszy ciąg mojej poprzedniej pracy pt. Totalna wojna informacyjna XX wieku a II RP, wydanej w 1997 roku w Kielcach. W oddawanej obecnie do rąk czytelnika nowej książce przedstawiam te elementy toczącej się totalnej wojny informacyjnej między dwoma wielkimi blokami, walczącymi w okresie 1945-1990 r. o dominację nad światem, które miały wpływ na losy PRL - stanowią one tło, na którym staram się ukazać ostrą, bezwzględną walkę informacyjną o władzę, która toczyła się wewnątrz naszego kraju, rolę jaką w tej walce odgrywały służby specjalne i propaganda, a także opozycja.

Dodatkowa informacja:
Książka w formie ebooka udostępniona została przez autora za darmo i jest dostępna na serwisie socjocybernetyka.wordpress.com
Ebook podzielony jest na 3 części

źródło opisu: Przedmowa w książce