Instrukcje przebudzenia. Tom 5. Dowody ingerencji w rozwój ludzkości

Wydawnictwo: Wydawnictwo WIS-2
sba

Piąty tom serii zawiera zestawienie niepodważalnych dowodów pobytu przedstawicieli obcych cywilizacji na Ziemi z różnych epok historycznych. Autor skupił się głównie na relacjach i obrazach dotyczących statków latających i innych urządzeń technicznych obcych, w tym tak mało znanej kwestii, jak broń pozaziemskich „bogów”. Książ ka ta zawiera fragmenty obszernego opracowania Witkowskiego zatytułowanego „Księga dowodów” (już zupełnie nieosiągalnego). Materiał ten został wzbogacony o liczne informacje z najnowszych, a nie opisywanych w naszym kraju źródeł. W wielu przypadkach są one wręcz bezprecedensowe (m.in. zamieszczono wywiad z rosyjskim generałem opisującym kontakty nawiązane z jedną z obcych cywilizacji!). Ogólnie rzecz biorąc, książka ta prezentuje różnego rodzaju ślady kontaktów z cywilizacjami pozaziemskimi, do jakich dochodziło w przeszłości naszej planety – i wiele z nich wciąż jest słabo znanych.

źródło opisu: Wydawnictwo WIS-2, 2016

źródło okładki: google