Instrukcje przebudzenia. Tom 4. Droga ku gwiazdom

Wydawnictwo: Wydawnictwo WIS-2
sba

Książka ta poświęcona jest kolejnemu składnikowi wiedzy, jaka ma być ujawniana w trakcie transformacji naszej cywilizacji. Tym razem chodzi o możliwość wyjścia w kosmos – zarówno w sensie wiedzy prowadzącej ku Nowej Fizyce i możliwości skopiowania statków kosmicznych Obcych, jak i szoku kulturowego, który będzie temu towarzyszył. Ważną częścią książki jest też analiza reguł rozwoju cywilizacji...

Ważną częścią książki jest też analiza reguł rozwoju cywilizacji bardziej rozwiniętych oraz przedstawienie ciekawych ich opisów zawartych w Księdze Urantii i w innych źródłach. Jest to próba przedstawienia perspektywy, jak roztoczy się przed ludzkością po transformacji – perspektywy ostatecznego zjednoczenia z inteligencjami kosmicznymi. W odrębnym rozdziale przedstawiono również nowe informacje na temat bliskich perspektyw odkrycia życia poza Ziemią.

źródło opisu: Wydawnictwo WIS-2, 2016

źródło okładki: google