Instrukcje przebudzenia. Tom 1. Strategia przemian na ziemi i nowy renesans

Wydawnictwo: Wydawnictwo WIS-2
sba

„Instrukcje przebudzenia” to książka przedstawiająca zapowiedzi rychłej transformacji naszej cywilizacji, jakie od dawna padały ze strony przedstawicieli obcych cywilizacji oraz pojawiały się w źródłach religijnych i przepowiedniach. Zapowiedzi te doskonale pasują do najnowszych wydarzeń. W wyniku analizy porównawczej ogromnej ilości materiału wyłania się uderzająco logiczny i spójny obraz – obraz nas w oczach inteligencji reprezentujących znacznie wyższe poziomy rozwoju. Witkowski zwraca uwagę na elementy często pomijane w innych publikacjach i jest to otwarcie „okna” na zupełnie nową rzeczywistość. Dominującym elementem we wszystkich zapowiedziach są sposoby przewartościowania ludzkiej świadomości i budowy świata ukierunkowanego na rozwój. Autor przedstawia obszerną strategię realizacji tych celów i budowy Nowego Świata, pod wieloma względami nie mającą odpowiednika nigdzie w świecie. Wyliczanie poszczególnych aspektów przemian zawiera spis treści.

źródło opisu: Wydawnictwo WIS-2, 2016

źródło okładki: google