Głębokie pole

Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller
8 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Hongkong. Anna Frasier nie może zaznać spokoju po dziwnym zniknięciu jej brata bliźniaka w wirze zamieszek. Zrezygnowana wraca do rodzinnego Sydney. Tutaj, przygotowując fotograficzne studium skamieniałych muszli, poznaje paleontologa Setha i jego siostrę Rachel. I chociaż odkrywa, że coraz więcej łączy ją z ich światem, to jednak nie może uciec od uporczywych myśli o bracie, nie potrafi się pogodzić z jego nieobecnością. Dopóki nie wróci do Hongkongu, by go odnaleźć.

MagiaZapisanychSłów | 2016-04-09

Jedna z najlepszych książek jakie czytałam.Po prostu.Polecam:)

Miyumi | 2016-06-17
ania092 | 2016-08-18