Zgłosuj na książki roku 2017

Diagnostyka laboratoryjna w weterynarii

Wydawnictwo: Edra Urban & Partner
flora i fauna
youstyna

Autorzy w książce zawarli przegląd podstawowych zagadnień z zakresu hematologii, biochemii i immunologii klinicznej, znakomicie łącząc praktyczne wskazówki do wykorzystania nieomal od zaraz po przeczytaniu książki ze szczegółową wiedzą, konieczną dla zrozumienia omawianych zagadnień. Trafny dobór materiału, uzupełniony opisami przypadków klinicznych, algorytmami i zakresami wartości referencyjnych dla wielu parametrów sprawia, ze książka powinna być obowiązkową pozycją w biblioteczce szanującego się gabinetu lekarskiego, a także laboratorium diagnostycznego, ale nade wszystko przydatna będzie jako podręcznik akademicki do nauki patologii klinicznej.
Wstęp do wydania I polskiego
Prof. dr hab. Anna Winnicka