Potęga miłości

Tłumaczenie: Katarzyna Jędrach
Wydawnictwo: BIS
Move heaven and earth

Panna Sylvan Miles podejmuje sie opieki nad lordem Randem Malkinem, który wrócił spod Waterloo sparalizowany. Niegdyś pełen życia, przystojny mężczyzna, teraz jest zgorzkniały i nienawidzący świata. Sylvan szybko pojmuje, że przyczyna choroby lorda tkwi nie w jego ciele, ale w duszy. Między pacjentem a jego pielęgniarką wkrótce rodzi się uczucie, którego potęga może dokonać cudów...

Jaguś | 2012-12-23
Przeczytana: 23 grudnia 2012

Poddałam się mniej więcej w połowie i przeskakiwałam co kilka stron,chcac tylko mniej wiecej znac zakonczenie.
Lubię od czasu do czasu przeczytac romans.. Tak, żeby wieczorem zrelaksować się przy herbatce:) natomiast to, co znalazłam w książce pani Dodd, zniechęciło mnie do jej "twórczości" na zawsze.
Panna z okropną reputacją trafia jako pielęgniarka do książęcej rezydencji, gdzie drugi z dziedziców tytułu, bohater spod Waterloo, spędza dni przykuty do wózka inwalidzkiego. Wybuch namiętności między pielęgniarką a jej pacjentem oraz intryga w przędzalni dziedzica to dwa główne tematy tej książki. Nie polecam.

Anna Baj | 2016-11-07
książek: 1904