Powrót małego wielkiego człowieka

Tłumaczenie: Lech Jęczmyk
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Mistrzowie Literatury". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Rebis
The Return of Little Big Man
83-7301-624-4
Thomas Berger, Indianie

Kolejna porcja szalonych opowieści o Dzikim Zachodzie Jack Crabb, Mały Wielki Człowiek, powraca do opowieści o swoich niezwykłych przygodach na Dzikim Zachodzie. Opisuje spotkania, pijatyki i wędrówki z różnymi legendarnymi bohaterami, takimi jak Wyatt Earp i Doc Holliday, a nawet wizytę z Buffalo Billem u królowej Wiktorii. Zabawna, poruszająca i zaskakująca kontynuacja najbardziej znanej powieści Bergera pod każdym względem dorównuje pierwowzorowi.

Kevorkian | 2013-05-03
Przeczytana: 2000 rok

Zdecydowanie nie tak dobre jak pierwsza część, ale ciągle czyta się z przyjemnością.

Jazda Jazda | 2016-12-03
Przeczytana: 03 grudnia 2016