Zgłosuj na książki roku 2017

Projekty i bazgroły. Projects and Doodles

Wydawnictwo: słowo/obraz terytoria
sztuka
Glaniaczysko

Krzysztof Lenk jest utytułowanym polskim grafikiem, profesorem Wydziału Projektowania Graficznego na Rhode Island School of Design w Stanach Zjednoczonych. Projekty i bazgroły to zbiór jego prac z różnych dziedzin grafiki użytkowej – od periodyków i książek poprzez plakat i reklamę aż do diagramów i projektów typograficznych. Uzupełnieniem jego prac są wnikliwe, krytyczne komentarze na temat polskiego i światowego designu, a także autobiograficzne uwagi na temat własnej międzynarodowej kariery.

meaculti | 2017-11-03
Eufrozyna | 2017-10-14