W poszukiwaniu miłości. Między bliskością a samotnością. Bajki terapeutyczne dla dorosłych

Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
poradniki
nemusienko

Bajki terapeutyczne to łagodna forma odkrywania prawdy o sobie. Kojarzą się z opowieściami z dzieciństwa, ale pokazują całą galerię bohaterów, których problemy, smutki i tęsknoty znajdziemy w swoim dorosłym życiu. Każda z bajkowych opowieści niezwykle trafnie odsłania dość skomplikowane mechanizmy naszego sposobu postrzegania świata i budowania relacji z innymi. To pozwoli nam odkryć własną drogę do miłości. Dialog męskiego, racjonalnego punktu widzenia, z kobiecą emocjonalnością sprawia, że w tej książce odnajdą siebie zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

źródło opisu: http://czytam.pl/k,ks_384279,9788374249607.html?ceneo_spo=true

źródło okładki: http://czytam.com.pl/foto/7/9607/d67631.jpg