Zbyt dużo blondynek

Wydawnictwo: Bellona

Lekki, napisany świetnym piórem kryminał autorstwa jednej z najpopularniejszych brytyjskich pisarek. Jego bohaterką jest rzeźbiarka Sam Jones, dorabiająca na pół etatu jako trenerka w lokalnym klubie fitness. Z jakiegoś powodu żywi ona uprzedzenia wobec blondynek, których jak na ironię przewija się w jej otoczeniu coraz więcej. Pewnego dnia w damskiej toalecie zostaje znalezione ciało jednej z nich. Ofiarą okazuje się Linda, znienawidzona przez większość pracowników menedżerka klubu. Nie bacząc na policyjne dochodzenie, Sam postanawia rozwiązać zagadkę śmierci przełożonej.

bambi18 | 2015-03-14

lubię taki książki. Fajnie się czyta i szybko mija czas polecam

Izzy | 2014-08-27
Na półkach: Przeczytane, Biblioteka
Przeczytana: 27 sierpnia 2014

Lekkie łatwe i przyjemne, w sam raz na wakacje :)

Karolina_A | 2015-02-13
Przeczytana: 13 lutego 2015

Początek książki nie zachęca. Później jednak się rozkręca :) Lekka,momentami humorystyczna, można znaleźć w niej kilka zabawnych i życiowych powiedzonek. Nie dowiemy się z książki niczego o kryminalistyce czy pracy techników/policjantów, ale wątek intryg i związków między bohaterami całkiem ciekawy.

magdaleks | 2016-01-07
Przeczytana: 2015 rok