Zgłosuj na książki roku 2017

W cieniu dnia jutrzejszego

Wydawnictwo: Witanet
witanet

Był rok 2126, kiedy w końcu mieliśmy pewność, że się z Nimi spotkamy. Był rok 2126, kiedy nawet wojsko musiało zaufać potędzę, jaką posiadali mutanci tacy, jak ja. To w tym roku wszystko się zaczęło. Nauczyłam się, jak mogę pomóc Ziemi w obronie przed Nimi. Jak sprawić, by energia, która płyneła w moich żyłach dała nam szansę na ratunek. Dostałam szansę na nowe życie. Na poznanie wspaniałych...

Był rok 2126, kiedy w końcu mieliśmy pewność, że się z Nimi spotkamy.
To w tym roku wszystko się zaczęło.
Nauczyłam się, jak mogę pomóc Ziemi w obronie przed Nimi. Jak sprawić, by energia, która płyneła w moich żyłach dała nam szansę na ratunek. Dostałam szansę na nowe życie. Na poznanie wspaniałych przyjaciół, pokazujących do czego jestem zdolna, wprowadzających mnie w cudowny świat muzyki XXI wieku, o jakim od dawna marzyłam.
Wiedzieliśmy już od dłuższego czasu, że nie byliśmy jedyną zamieszkałą planetą we wszechświecie, ale dopiero teraz zmieniło to nasze życie.

Aniela Olbrych – urodzona w 1998r., mieszka z rodziną w Częstochowie. Prócz pisania, uwielbia wycieczki górskie, kocha fotografować i nie może żyć bez muzyki. Jej marzeniem byłoby przenieść się w przyszłość o 100 lat.

źródło opisu: http://www.witanet.net/w-cieniu-dnia-jutrzejszego/

źródło okładki: http://www.witanet.net/w-cieniu-dnia-jutrzejszego/