Popioły zwycięstwa

Tłumaczenie: Jarosław Kotarski
Cykl: Honor Harrington (tom 9) | Seria: Science Fiction
Wydawnictwo: Rebis
Ashes of Victory

Tocząca się od ponad ośmiu lat wojna między Sojuszem Manticore a Ludową Republiką Haven wkracza w decydującą fazę. Lady Honor Harrington wraz z przyjaciółmi powstaje z martwych . I robi to naprawdę w wielkim stylu, podnosząc tym nadwątlone morale zarówno Królewskiej Marynarki, jak i obywateli Gwiezdnego Królestwa.

adamczykgocha | 2014-06-01

Jedna z moich ulubionych części cyklu.Uwielbiam do niej wracać, zwłaszcza do rozmowy Honor z Mike Henke o sposobach honorowania cudem zmartwychwstałej bohaterki

Maciej Oprysiak | 2012-03-19
Przeczytana: 19 marca 2012

Bardzo dobra część, którą można podsumować jednym zdaniem: "polityka, to dz..." :P

Bolek | 2015-08-19

Mało akcji, dużo polityki, bardzo dużo wewnętrznych rozterek głównej bohaterki. W moim odczuciu bardzo się ciągnie ta część + każdy kto jest przeciwnikiem Honor jest tak zły, głupi, itd. że aż zęby bolą. No ale przeczytać trzeba, żeby wiedzieć co dalej. Żeby było jasne, nie czyta się tego tomu jak za karę, ale wg mnie są lepsze.

miragpl | 2016-08-24
Przeczytana: 24 sierpnia 2016

Podobnie jak poprzednie - rewelacja;)
Swietnie wykreowane universum z mnogoscia swiatow, roznych opcji politycznych. Ciekawie przedstawione bitwy w kosmosie.

Z wad to momentami dosc przydlugie opisy i dialogi,

maciasmd | 2011-12-29

To moja ulubiona część cyklu

Yamamoto | 2017-02-15
Jarek | 2017-02-04