Podniebny spacer

Wydawnictwo: Świat Książki

Salvo, urodzony na początku XX wieku w ubogiej rodzinie rumuńskich Cyganów, trafia przez Węgry do Ameryki, podziwiany jako jeden z największych mistrzów chodzenia po linie. Swoje dramatyczne losy wspomina podczas wykonywania numeru życia przejścia na dużej wysokości pomiędzy drapaczami chmur. Pełna barwnych przygód powieść o dużych walorach literackich na temat tolerancji i wartości ludzkich więzi.

wiejskifilozof | 2010-11-18
Przeczytana: 18 listopada 2010

Było trochę niedociągnięć , ale w miarę ciekawa .

Lionne | 2014-03-12
Przeczytana: 11 marca 2014

Ta książka ma w sobie coś bardzo ważnego - klimat. Czytało się szybko, przyjemnie, chwilami dość wzruszająco.

Moni | 2015-08-18
Przeczytana: 09 sierpnia 2015

O tym, jak iść własną drogą ku swojemu przeznaczeniu. Początkowo myślałam że ciekawsza pozycja, dokończyłam, bo było mi żal przeczytanej połowy.

smile_to_me | 2016-11-08
magdalia | 2016-03-31