Niedzielni poeci

Wydawnictwo: Świat Książki
837391711X

Milena Foruna zostaje po groteskowej śmierci swojego męża z jego karcianymi długami i niesfornymi sześcioletnimi bliźniaczkami. Traci też pracę w szkółce angielskiego. W szarym blokowisku na łódzkich Bałutach jest jednak ktoś, kto darzy gorącym uczuciem uroczą wdowę. Irek Blady, drobny cwaniaczek i podrywacz nie przyznałby się nigdy do romantycznej miłości i fascynacji literaturą, ale może Milena odkryje poetycką duszę Bladego?

Wojciech | 2016-07-07

Ta książka jest tak lekka, że aż odrywa się od wzroku. Niektóre dialogi okraszone zostały "pieprzonym gównem", co niewątpliwie dodaje im realizmu. Gdzieś tam w połowie zaczęła mnie trochę wciągać, ale i tak dochodziłem do końca dłużej niż ze swoją matką. Reasumując, książki nie poleciłbym nikomu. Niemniej daje maksa, bo okładka jest różowa i dzięki temu pani w pociągu zainteresowała się, co to czytam ciekawego. To było miłe.

niemampomysłunanick | 2015-03-07

nie rozumiem kompletnie tych niskich ocen, bo książka okazała się być na prawdę świetna. Momentami uśmiałem się do łez. Polecam bo warto przeczytać.

Paulina | 2011-06-21
Przeczytana: 2008 rok

Przeczytałam góra -naście stron bo książka i jej język doprowadzał mnie do szału! Jak dla mnie - tragedia...

Kamilla | 2016-04-03
Przeczytana: 03 kwietnia 2016

To jest ten rodzaj humoru, który najbardziej lubię i który mnie relaksuje. Nie mogłam się oderwać.

panimigotka | 2015-05-06
Przeczytana: 2012 rok

Przeczytana z polecenia. Niestety gniot nad gnioty. Smutek, żal i nuda.

marta_w | 2011-10-25

Zakupiłam przypadkiem, przeczytałam, jednak kolorowy i lekki opis historii Mileny pośród brudnych blokowisk nie do końca mi przypadł do gustu.

Małgorzata | 2016-01-18
Przeczytana: styczeń 2014

Lekka, dość przyjemna. Czyta się szybko, nawet można się utożsamić z bohaterami. Są tacy zwyczajni....Ale nie można o nich zapomnieć.

Katarzyna Grzebińska | 2011-01-17
Przeczytana: 17 stycznia 2011

Słaba niestety, nie udało mi się przez nią przebrnąć;(

Asteria | 2018-01-30
Przeczytana: 08 lutego 2018