Osobiste poświęcenie się Sercu Jezusowemu

Wydawnictwo: Rosemaria
serce Jezusa, poświęcenie
religia
Abigail

Nabożeństwo osobistego poświęcenia się Sercu Jezusowemu obdarzone zostało aż dwunastoma obietnicami danymi św. Małgorzacie Alacoque przez Pana Jezusa w objawieniu. Uwrażliwia nas ono na grzechy i pilną potrzebę wynagradzania za tych, którzy ranią Boże Serce. Jest także doskonałym przygotowaniem do Intronizacji Serca Jezusowego w naszych rodzinach i w Ojczyźnie. Niech Najświętsze Serce Jezusa przemówi do każdego z serc czytających tę książkę i pociągnie je do Siebie Swą nieskończoną miłością!

źródło opisu: http://www.rosemaria.pl/osobiste-poswiecenie-sie-sercu-jezusa

źródło okładki: http://www.rosemaria.pl/osobiste-poswiecenie-sie-sercu-jezusa