Littlest Pet Shop. Oko zniszczenia

Seria: Teczka z prezentem
Wydawnictwo: Egmont Polska
7 (2 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Wkp

Blythe opiekuje się sklepem i zwierzakami, kiedy pani Twombly rozpaczliwie poszukuje swojego ulubionego środka do czyszczenia. W powietrzu czuć już katastrofę… Przeczytaj opowieść o swoich ulubionych bohaterach, uzupełniając ją kolorowymi naklejkami. Dzięki dołączonej do teczki figurce Zoe odegrasz swoje ulubione scenki lub wymyślisz dla niesfornych zwierzaków zupełnie nowe przygody!

źródło opisu: https://sklep.egmont.pl/p,littlest-pet-shop-oko-zniszczenia,12523.html

źródło okładki: https://sklep.egmont.pl/p,littlest-pet-shop-oko-zniszczenia,12523.html

Wkp | 2016-09-01
Na półkach: Przeczytane, Współpraca

MALUTKIE ZWIERZACZKI KU UCIESZE DZIECI

„Littlest Pet Shop” to kolejny niezwykle popularny serial dla dzieci, jaki wyszedł spod ręki twórców z Hasbro Studios, odpowiedzialnych za takie dzieła, jak „My Little Pony – Przyjaźń to magia” oraz „Pound Puppies: Psia paczka”. W efekcie na wszystkie dzieci czeka bogate towarzystwo kolorowych zwierzątek i dużo zabawnych, słodkich przygód. Dokładnie to oferuje także niniejsza książeczka, do której dołączono naklejki oraz prawdziwą figurkę Zoe!

Bohaterką serialu jest dziewczynka nazwiskiem Blythe Baxter, która w pobliskim sklepie zoologicznym odkryła, że potrafi rozmawiać z jego mieszkańcami i tak znalazła sobie wśród nich właśnie przyjaciół. Niniejsza książeczka natomiast skupia się na losach Zoe. Gdy sklep przeżywa wielkie sprzątanie w wykonaniu pani Twombly, Blythe musi zatroszczyć się o całą kolorową menażerię. Niestety to dopiero początek kłopotów. I wcale nie są nimi poszukiwania spreju do czyszczenia. W sklepie zjawia się bowiem Madame...

Recenzję znajdziecie na moim blogu. Zapraszam: http://magicznyswiatksiazki.pl/my-little-pony-sztuka-improwizacji-oraz-littlest-pet-shop-oko-zniszczenia/

AnnaSikorska | 2017-10-12
PaulaM | 2016-11-29