Cezary Aniołł pokonuje czas

Wydawnictwo: Znak

Gdy Kuba wraca do domu po lekcjach i znajduje niezwykłe niemowlę ukryte pomiędzy malwami, wygląda to na początek kolejnej przygody. skąd pochodzi dziwne dziecko i kim są ubrane na czarno kobiety, które pukają do drzwi Ballantyre Road 131? Kuba wie, że może tu pomóc tylko jedna osoba: Cezary Aniołł! Owszem, Cezary Aniołł skutecznie rozwiązywał zagadki z przeszłości, ale czy rzeczywiście poradzi sobie z niebezpieczną tajemnicą czasu przyszłego?

nauznyka | 2011-08-28

Tak jak cz.1 tylko że dodatkowo pojawiają się duchy. Ale od czego jest Cezary Aniołł! Polecam

desu_ | 2016-08-14
Anna-Mirosława | 2015-05-03