Twarze polskiego biznesu. Rozmowy "na kawie"

Wydawnictwo: MT Biznes Sp. z o. o.
Twarze polskiego biznesu. Rozmowy "na kawie"
psychologia biznesu
biznes, finanse
iza1988

Blogerka Joanna Rubin zaprosiła do rozmowy przy kawie ulubionych liderów polskiego biznesu : dr Irenę Eris, Teresę Mokrysz, Solange Olszewską, Joannę Klimas, Piotra Voelkela, Wojciecha Kruka, Rafała Brzoskę, prof. Andrzeja Blikle oraz Michała Czekalskiego i Łukasza Olka. Dyskutowali o swoich historiach, marzeniach i wartościach, za które dadzą się pokroić. Wszystkie wywiady w niezwykły sposób podsumowała wybitna psycholog dr Joanna Heidtman.

źródło opisu: Wydawnictwo MT Biznes, 2016

źródło okładki: http://www.mtbiznes.pl/b1974-twarze-polskiego-biznesu.htm