Miłosna Alchemia

Wydawnictwo: Ridero IT Publishing

Siedemnastoletni Glen Drew prowadzi puste życie szkolnego wyrzutka… Do czasu, gdy na jego drodze staje najpopularniejsza dziewczyna w szkole — Madeline Lane, która prosi go o nietypową przysługę. Glen, nie potrafiąc oprzeć się wdziękowi dziewczyny, zgadza się bez zastanowienia, wplątując się tym samym w ciąg miłosnych zawirowań.

źródło opisu: https://ridero.eu/pl/books/milosna_alchemia/

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Delp | 2018-04-19

Śliczna książka, łapie za serce, polecam!

Harsecy | 2018-04-19
Przeczytana: 05 marca 2018

Styl bardzo przypomina pióro Murakamiego, więc jeśli ktoś lubi Japończyka, to ta książka przypadnie Wam do gustu

Usio | 2018-04-19

Zakochałam się w Benie <3 <3 <3

VirgoLiciriand | 2018-04-19
Przeczytana: 13 kwietnia 2018

Jestem fanem kryminałów, jednak ostatnio nieco mi zbrzydły i przypadkiem natknąłem się na tą książkę u znajomej. Zaciekawił mnie nietypowy projekt okładki; zapytałem co to za twór, koleżanka natomiast postanowiła mi ją pożyczyć, żebym sam się przekonał. Z początku, po przeczytaniu opisu, podchodziłem do "MA" sceptycznie, jednak postanowiłem dać autorowi szansę. Kryminał to na pewno nie jest, mimo to, podobała mi się ta książka. Bohaterowie są napisani całkiem sensownie, akcja miejscami nie pozwala oderwać wzroku od tekstu, a warsztat autora jest niezły. Więc mimo, że trafiło mi się "romansidło", to jestem całkiem pozytywnie zaskoczony

Ginee | 2018-04-19
Przeczytana: 18 kwietnia 2018

Urzekła mnie ta książka. Postacie są wielobarwne; razem z nimi przeżywałam ich wzloty i upadki. Słodko-gorzka opowieść o zagubieniu wśród rzeczywistości, której czasami nie potrafimy zrozumieć. Jak na debiut autora, ta pozycja jest godna polecenia.

Thisced | 2016-10-12

Jestem ogromną fanką tego typu historii, a powieść Puchalskiego zajmuje honorowe miejsce na moim piedestale romansów.

Glactiond | 2016-10-12

Ta książka całkowicie mnie urzekła!

Clookes | 2016-10-12

Całkiem niezła książka.

Thingdou | 2016-10-12

Czytając tę powieść, byłam oczarowana sposobem, w jaki autor formułował myśli i tworzył opisy. No i ci bohaterowie <3

Singat | 2016-10-12

Niesamowita książka.
Czytałam ją z zapartym tchem, nie mogąc oderwać wzroku od liter, tworzących tak piękną i wzruszającą historię.
Na pewno kupię kolejną książkę autora.