Wzgórze pełne słońca

Okładka książki Wzgórze pełne słońca Roma J. Fiszer
Okładka książki Wzgórze pełne słońca
Roma J. Fiszer Wydawnictwo: Edipresse Cykl: Do szczęścia (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Do szczęścia (tom 2)
Edipresse
2016-10-12
2016-10-12

Niesamowite! Już nie mogę się doczekać co będzie dalej. Ciekawi mnie w jaki sposób Max zrealizuje swoje plany.

Hmmm, dużo historii Kaszub, ale nadmiar zbiegów okoliczności, przypadków - ogromnie przytłacza. Do tego nadmiar opisów a la Orzeszkowa raczej przeszkadza niż ubogaca.

Na półkach: , , , , , ,

Historia trzech kobiet Anny,Kasi i Elizy,trzy historie i pokolenia.
Oczarowana i urzeczona jestem pięknymi Kaszubami,miejsce to magiczne.
Druga część sagi ładnie napisana.
Przeczytana piękna,ciepła i przyjemna lektura.
Pełna zachwytu jestem nad tą książką,od pierwszej strony powieść porwała mnie,wciągnęłam ją jak magnes.
Czyta się świetnie.
Warto było przeczytać tą piękną,cudną powieść.

Historia trzech kobiet Anny,Kasi i Elizy,trzy historie i pokolenia.
Oczarowana i urzeczona jestem pięknymi Kaszubami,miejsce to magiczne.
Druga część sagi ładnie napisana.
Przeczytana piękna,ciepła i przyjemna lektura.
Czyta się świetnie.
Warto było przeczytać tą...

Książka niezbyt powalająca. Czyta się dobrze, lecz momentami ma się wrażenie, że została napisana dla przedszkolaka. Wszystko jest chaotyczne, dlatego czasami trudne jest jej zrozumienie. Zbiegi wydarzeń są zbyt banalne i pomieszane.

Książka chaotyczna, zbyt wielu bohaterów, a ich losy są bardzo zagmatwane. Brak jakiejkolwiek akcji. Trudno się czyta. Niestety dobrnęłam tylko do połowy :(

Nudna obyczajówka z infantylną fabułą i językiem.... pomieszane z poplątanym, absurdalne wydarzenia i zbiegi okoliczności. Brak realizmu - wiarygodności w to co się dzieje. I te miosne uniesienia.... nie dla mnie. Męczące.

Ksiazka ma duzo opisow z Kaszub, przez co mi sie ja ciezko czytalo. Niektore momenty byly zakiejawiajace ale potem znowu opisy! Osobom, ktore lubia takie opisowe ksiazki polecam!

Wspaniała , fascynująca i pełna ciepła opowieść o miłości oraz rodzinie wielopokoleniowej. Bardzo się cieszę , że po raz kolejny mogłem spotkać się z moimi ulubionymi bohaterami. Dużym plusem jest to , że akcja powieści dzieje się w Gdyni i na Kaszubach. Wspaniała książka.
Polecam

Polecam

choć troszkę chaotyczny opis bohaterów i ich losów, polubiłam za opis Starego Helu, Polanki Redłowskiej i Kaszub

Totalne nieporozumienie. Książka tak nudna, że nie da się jej czytać. Dialogi infantylne. Zbiegi okoliczności zbyt niemożliwe.

Trzy kobiety, które okazują się być wnuczką, mamą i babcią. I do tego każda przeżywa swoje miłosne uniesienia. To nie jest lekka i przyjemna lektura. To katorga, straszliwie mnie umęczyła.

Odniosłam wrażenie, że pisała to początkująca studentka biologii, która marzy o byciu pisarką.

Odniosłam wrażenie, że pisała to początkująca studentka...

Dodaj cytat z książki Wzgórze pełne słońca