Koniec lata

Tłumaczenie: Alicja Marcinkowska
Cykl: Eclipse Bay (tom 3)
Wydawnictwo: Amber
Summer in Eclipse Bay
miłość, lato, obraz

Nick Harte znowu dostał kosza, szósty raz w ciągu pięciu tygodni. A jego zauroczenie piękną właścicielką galerii wcale nie maleje. Nie wie jednak o jej związkach z kimś, kto doprowadził do bankructwa jego rodzinę i na lata skłócił rody Madisonów i Harte ów. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy z galerii ginie cenny obraz... Jayne Ann Krentz to jedna z najsłynniejszych gwiazd literatury kobiecej, królowa romantycznego thrillera, autorka powieści sprzedanych w 30 000 000 egzemplarzy, m.in.: Mężczyzna ze snu, Długa noc, Dom luster, Zaufaj mi i Świt nad zatoką.

Magdalena | 2013-12-05
Przeczytana: 30 listopada 2013

Oj coś słabiutkie te oceny, nie wiem czemu, bo dla mnie książka była naprawdę dobra. Tzn. część romansowa, bo tej jest w książce bardzo dużo. Podobało mi się kontynuowanie historii rodziny Hart i Maddison.

Deezia | 2011-05-09
Przeczytana: 06 maja 2011

książka dobra. dobrze się czyta, dość interesująca. trochę humoru, intrygi.
Choć 'dom luster' podobał mi się bardziej.

daria | 2011-10-12

Można przeczytać, ale bez szaleństw.

Patrycja | 2014-02-25
Przeczytana: 22 lutego 2014