Angielski w skojarzeniach – MemoSłówka 1

poradniki
wiku

Angielski w skojarzeniach – MemoSłówka 1 to pod wieloma względami niezwykła publikacja do nauki języka angielskiego. Głównym i niespotykanym w innych podręcznikach atutem są skojarzenia angielskich słówek prezentowane poprzez zabawne ilustracje wykonane przez profesjonalnego grafika. Dzięki tym humorystycznym rysunkom nauka słówek jest nie tylko szybka i efektywna, ale również przyjemna. Ponadto, w krótkich opowiadaniach zatytułowanych „Ze wspomnień belfra” autor zawarł cenne i inspirujące wskazówki, które pomogą czytelnikom opanować język obcy.

Ebook zawiera wbudowane nagrania wymowy nauczanego słownictwa oraz odnośniki do ćwiczeń zamieszczonych na specjalnym kanale YouTube.

Książka jest przeznaczona głównie dla gimnazjalistów, licealistów, studentów, dorosłych oraz starszych uczniów szkoły podstawowej, lecz niektóre ilustracje mogą być wykorzystane do nauczania przedszkolaków i młodszych uczniów podstawówki.

źródło opisu: GoodMemory.pl, 2016

źródło okładki: GoodMemory.pl