Spełnione sny

Wydawnictwo: Novae Res
Michelle

Kiedy Diana decyduje się na wyjazd do Nowego Jorku, nie wie, że podróż ta odmieni jej życie na zawsze. Spotkanie z dawnym przyjacielem, dziś sławnym aktorem Ianem, staje się początkiem niezwykłej przygody. W wyniku nieporozumienia Diana i Ian z dnia na dzień stają w centrum zainteresowania tabloidów, co nieoczekiwanie zbliża ich do siebie.

źródło opisu: http://zaczytani.pl/ksiazka/spelnione_sny,druk

źródło okładki: http://zaczytani.pl/ksiazka/spelnione_sny,druk

nihmetay | 2017-05-09
Przeczytana: 09 maja 2017

Nie ma w tej książce nic, co może stanąć w jej obronie. Niedopracowana, beznadziejne opisy, a właściwie to ich brak, marne dialogi, chaotyczna fabuła. Dla mnie to raczej szkic książki niżeli książka.
Szkoda było na nią czasu, już chyba wolę poczytać ulotki.

Karioka | 2016-12-02
Przeczytana: 01 grudnia 2016

Lekko napisana, przeczytałam w jeden wieczór. Wiadomo że jak książka o miłości, to wciąga :)

Niewidzialna | 2017-08-02
Przeczytana: 02 sierpnia 2017

Krótka, napisana bardzo prostym jezykiem, brak opisów, pisana na "odczep się" , na szybko. Brakowało jej "polotu", rozwoju akcji i dopracowania dialogów. Sprawia wrażenie pisanej pod wpływem chwili, bez korekty i poprawek. Słabo

Magnolia044 | 2016-11-08
Przeczytana: 31 października 2016

Każdy, kto zagląda na mojego bloga, zapewne zauważył, że czytam różne gatunki książek i w każdej staram się szukać jakichś plusów. Zwykle je wyłapuję, bo wyznaję zasadę, że nie ma książek tak złych, żeby nie znaleźć w nich czegoś wartościowego. I wtedy dostaję książkę: Spełnione sny” Edyty Fiutek.

Od pierwszej strony zostajemy przeniesieni do Nowego Jorku, gdzie toczy się cała akcja. Diana po stracie rodziców ma tylko siostrę i wujka, z którym widuje się bardzo rzadko. Dlatego korzystając z tego, że są wakacje, postanawia odwiedzić jego rodzinę – żonę, córkę oraz przybranego syna Iana. Jednak nie są to tylko zwykłe odwiedziny, bowiem Diana od kilku lat jest zakochana w Ianie i ma nadzieję, że ten w końcu dostrzeże w niej kobietę. Wie jednak, że szanse są znikome, bo Ian jest sławnym aktorem, a o jego nowych podbojach miłosnych Diana czyta w każdym tabloidzie.

Cała recenzja na blogu: http://nhoryzonty.blogspot.de/2016/11/spenione-sny-edyta-fiutek.html

macy | 2017-06-14
Przeczytana: czerwiec 2017

To nie książka, to historia typowego romansidła na poziomie dzieci z gimnazjum. Brak tego magicznego czegoś. Pomimo 112 stron strasznie się wymęczyłam czytając ją. Zwiodła mnie okładka i tytuł. Strata czasu. Nie polecam

Kasia | 2017-01-04
Przeczytana: 04 stycznia 2017

Książka napisana PROSTO jakby od linijki. Bez magii polotu i jakiejkolwiek emocji.
Zostawię to bez większego komentarza

k_klaudiusz | 2016-12-11
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 11 grudnia 2016

Książka przyjemna,lekka. Miło się ją czytało. Napisana prostym językiem. Czasem brakowało jej czegoś więcej.

Joanna | 2017-01-20

Totalna masakra :( To była strata czasu i pieniędzy niestety. Może autorce pójdzie lepiej z kolejnymi książkami. Jednak najpierw musi podszkolić warsztat.

Natalia Łubińska | 2017-04-23
Przeczytana: 21 kwietnia 2017