Entreat Me

Entreat Me
Smashwords Edition
2015-03-18
2015-03-18

Cudowna książka, oczarowała mnie kompletnie. To musi być jeden z najlepszych retellingów Pięknej i Bestii, jakie istnieją.
Grace Draven ma talent do kreowania postaci, które są jak żywe, i które czytelnik prawdziwie kocha; tak było w moim wypadku podczas czytania "Radiance", a następnie po przeczytaniu "Entreat Me".
Louvaen i Ballard na zawsze pozostaną w mojej pamięci, podobnie jak inni bohaterowie tej opowieści.
Akcja toczy się w idealnym tempie, nie ma przestojów, nie ma nudy. Na kartach powieści na równi przeplatają się ze sobą groza, uniesienia i zwykła codzienność. Sceny miłosne pojawiają się w najlepszym wydaniu, jak to u Pani Draven. Ciężko było mi odłożyć książkę, tak bardzo zaangażowałam się w losy jej bohaterów.
Bardzo polecam, jeśli ktoś lubi retellingi, wątki miłosne i szuka dobrej lektury.

Louvaen i Ballard na zawsze pozostaną w mojej pamięci,...

"Piękna i Bestia" w nowej odsłonie, dobrze opowiedziana, dobrze napisana.

"Piękna i Bestia" w nowej odsłonie, dobrze opowiedziana, dobrze napisana.

• 03b. dystopia, PR, urban fantasy, space opera
  • 2017