Biurokracja. Fenomen władzy politycznej w strukturach administracyjnych

Wydawnictwo: Wydawnictwo Adam Marszałek

Zaczynając i kończąc pracę nad książką, każdy autor (lub autorzy) stawiany jest przed koniecznością odpowiedzi na irytujące pytanie: dlaczego właśnie ten temat? Mam świadomość, że odpowiedź: bo problematyka biurokracji jest fascynująca, a jednocześnie ważna trudno uznać za wyczerpującą, ale takie właśnie były główne powody, które skłoniły nas do baczniejszego przyjrzenia się politycznej roli struktur administracyjnych.