Dość Kato-lipy

Wydawnictwo: RTCK
religia
Ursa

"Dość kato-lipy! Ks. Jan Kaczkowski o Jezusie celebrycie" pomaga katolikom, którzy chcą podnieść jakość swojego życia, żyć nieprzeciętnie i chcą być dumni z tego, że są katolikami, którzy są kojarzeni z dążeniem do doskonałości i profesjonalizmu oraz stanowczym niegodzeniem się na "lipę" w Kościele.

źródło opisu: Strona wydawnictwa

źródło okładki: Strona wydawnictwa

Dominika Rygiel | 2016-09-11
Na półkach: 52 / 2016
Przeczytana: 11 września 2016

Wierzę w przypadek, zbieg okoliczności, przeznaczenie lub coś, co osoby wierzący określiłyby mianem bożej opatrzności. Oto przykład: zamówiłam książkę. Miała pachnieć farbą drukarską, przewracane strony miały szeleścić pod palcami. Jakie było więc moje zdziwienie, kiedy otwierając paczkę, zamiast książki ujrzałam płytę z audiobookiem. Przez przypadek zamówiłam taki, a nie inny nośnik słowa pisanego. No cóż. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, na szczęście. Z racji, iż od dobrego tygodnia (serio?! TYGODNIA?! ) męczę dwie książki: jedną tradycyjną, jedną w wersji elektronicznej, auudiobook okazał się więc dobrym urozmaiceniem i... klinem. Bo wiadomo, jeśli coś nie wchodzi, to tylko, jakżeby inaczej - klin klinem. Tym razem jednak odrobinę w innej formie.

I to był strzał w dziesiątkę. Zebrane i wydane przez Wydawnictwo RTCK wypowiedzi księdza Jana Kaczkowskiego pochłonęły mnie całkowicie, nie wyłączając jednocześnie z innych obowiązków, jakie nade mną ciążyły. I choć w...

Zgin | 2017-10-18
Tohverus | 2017-10-12