Nightly Wisdom
świadomy sen, lucid dream, buddyzm, sen
tomollino

Mądrość nocy to książka, która wprowadza czytelnika w świat nauk buddyjskich dotyczących świadomego śnienia, tybetańskiej jogi snu – sztuki przenoszenia medytacji w rozległy świat marzeń sennych – jak również relaksacji w stanie głębokiego snu. Obok licznych inspiracji i porad w książce zostały zaprezentowane także proste przykłady praktyk przekształcających sen w niecodzienne dobrodziejstwo, dzięki czemu przebudzeniu będzie towarzyszyła nieznana dotychczas energia, świeżość i otwartość.

Mądrość nocy to zbiór poezji i fragmentów prozy pochodzących ze starożytnych i współczesnych źródeł. Jest to swego rodzaju kompendium, które powinno znaleźć się na nocnym stoliku wszystkich, którzy pragną w pełni przebudzić się do życia bądź zastanawiali się, jak przepełnić przejrzystą mądrością tę jedną trzecią część swojego istnienia, którą spędzają w łóżku.

źródło opisu: http://rahula.pl/ksiegarnia-buddyjska/16-madrosc-nocy.html

źródło okładki: http://www.buddyzm.edu.pl/cybersangha/gfx/ksiazki/madroscnocy.jpg

książek: 2036
-MarynaLinchuk- | 2017-11-24